PRACA W IRLANDII PRZY WYKONCZENIU WNETRZ OD ZARAZ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: Kleentech Synthetic Finishes Ltd
  • Kontakt: Kinga Dolna
  • Telefon: 00353599144055
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Carlow
  • Państwo: Irlandia

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy PRACOWNIKOW OGOLNOBUDOWLANYCH DO PRACY NA PELEN ETAT PRZY WYKONCZENIU WNETRZ W IRLANDII. Podjecie pracy mozliwe od zaraz. Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku bedzie duzym atutem ale firma zapewnia przyuczenie do zawodu (okazja dla mlodych osob na zdobycie doswiadczenia).

Zarobki: 14-15 EURO na godzine, mozliwosc nadgodzin

Lokalizacja: Carlow,Irlandia

Zakres obowiązków:

• praca w zespole przy montazu okladzin sciennych , podlogowych oraz sufitow, prace ogolnobudowlane,

• dbanie o czystość i bezpieczeństwo stanowiska pracy

• wykonywanie polecen przelozonych

Co oferujemy:

• pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem oraz w zorganizowaniu niezbednych  po przyjezdzie spraw urzedowych

• legalne zatrudnienie na pelen etat w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo w walucie (€) , diety, mozliwosc nadgodzin

• możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w

dlugoletnio dzialajacej na rynku irlandzkiej firmie

• kursy i szkolenia niezbedne przy wykonywanej pracy

• mozliwosc awansu na stanowisko glownego montera

• dojazd do i z miejsca pracy

Czego oczekujemy:

• dostępności na dłuższy okres

• chęci do przyuczenia na danym stanowisku

• zaangażowania w powierzone obowiązki

• znajomosc jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym bedzie mile widziana

• prawa jazdy kat.B

• doswiadczenie w spawaniu MIG, TIG bedzie atutem

Zainteresowanych kandydatow prosimy o przeslanie CV na adres [email protected]