• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 50-60 PLN/h
  • Firma: Ward Personnel
  • Kontakt: Dawid Szeniak
  • Telefon: 00353874474456
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Ward Personnel Limited

Praca w dużej stolarni domków ekologicznych. Lider na lokalnym rynku. Firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo dynamicznie rozwijająca się.

Miejsce pracy: Cork/Macroom

Opis stanowiska:

 Pracownik do pracy w stolarni przy produkcji konstrukcji domków drewnianych – skladanie podłóg, ścianek
 Praca na zmianie dziennej lub wieczornej
 Praca przy najnowszych maszynach CNC oraz wysokiej klasie drewna.
Wymagania:
 Wykształcenie stolarskie lub doświadczenie stolarskie
 Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w drużynie
 Gotowość do pracy płatnych nadgodzin
 Język angielski nie jest wymagany

Oferujemy:

 Wypłatę w granicach €500 - €540 tygodniowo na rękę zależnie od przepracowanych godzin
 Pracę stałą, umowę z Irlandzka firmą, więc dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii.
 Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie (pojedyncze pokoje dla każdego pracownika w domkach jednorodzinnych - koszt po stronie pracownika ok. 70€ -90€ tygodniowo) oraz asysta we wszystkich sprawach administracyjnych.
 Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek

Rekrutacja odbedzie sie 10 wrzesnia 2020 w hotelu Promenada w Radomiu w godz. od 8-12 w sali przy recepcji.

Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV z dopiskiem Rekrutacja Radom. Prosimy rowniez o zabranie ze soba CV.