• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 500-550 EUR/tydzień
  • Firma: wardpersonnel
  • Kontakt: Bartek
  • Telefon: 00353874314451
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny
Praca w dużej stolarni domków ekologicznych. Lider na lokalnym rynku. Firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo dynamicznie rozwijająca się.

Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

- Pracownik do pracy w stolarni przy produkcji konstrukcji domków drewnianych
skladanie podłóg, ścianek
- Praca na zmianie dziennej lub wieczornej
- Praca przy najnowszych maszynach CNC oraz wysokiej klasie drewna.

Wymagania:

- Obsluga narzedzi recznych ewentualnie praca na maszynach.
- Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w drużynie
- Gotowość do pracy płatnych nadgodzin
- Język angielski nie jest wymagany

Oferujemy:

- Wypłatę w granicach €500 - €540 tygodniowo na rękę zależnie od przepracowanych godzin
- Pracę stałą, umowę z Irlandzka firmą, więc dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii.
- Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie (pojedyncze pokoje dla każdego pracownika w domkach jednorodzinnych - koszt po stronie pracownika ok.80€ tygodniowo) oraz asysta we wszystkich sprawach administracyjnych.
- Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek