DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 19-20 EUR/h
  • Firma: ADK SP. z o.o.
  • Kontakt: Adrian Kuklis
  • Telefon: 662954458
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Cieśla szalunkowy 19,50-20,00 EURO brutto/godz

Miejsce pracy: Dublin (Irlandia)

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Wymagane doświadczenie: powyżej 4 lat

Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko CIEŚLA SZALUNKOWY
Miejsce pracy: Irlandia (Republika)
Typ pracy: czas nieokreślony
Kontrakt na okres: min 6 miesięcy
Zakres pracy: wykonywanie szalunków słupów, stropów na budowie przy użyciu szalunków systemowych PERI, DOKA, itp. oraz szalunków tradycyjnych ze sklejki.

Wymagania:

-samodzielność w pracy i poza pracą,
-przesłanie do nas aktualnego CV, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem
-udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,
-mile widziana znajomość języka angielskiego - choć nie wymagana,
-dyspozycyjność,
-chęć do wyjazdu za granicę,
-umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki - od 19,50-20,00 EURO brutto/h (nawet 1000 EUR netto na tydzień przy 63 godz.)
-wypłata co tydzień (lying week),
-zatrudnienie u pracodawcy zagranicznego,
-zakwaterowanie zapewnione (płatne),
-dojazd do pracy - pracodawca zapewnia transport (płatny),
-pomagamy w założeniu konta bankowego, załatwieniu numerów ewidencyjnych,
-dla kandydata zamawiamy miejsce na kursie BHP po polsku,
-opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy.

formularz na stronie www.adkpoland.eu