• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ADK SP. z o.o.
  • Kontakt: Adrian Kuklis
  • Telefon: 662954458
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Elektryk -Intel serwerownia

Miejsce pracy: Irlandia

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Irlandia - region Dublin - Lexlip

Typ pracy: czas nieokreślony

Kontrakt na okres: 1 rok

Zakres pracy: wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych obiektach.

Wymagania:

·        samodzielność w pracy i poza pracą,

·        przesłanie do nas aktualnego CV, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem

·        udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat,

·        znajomość języka angielskiego - wymagana,

·        dyspozycyjność,

·        chęć do wyjazdu za granicę,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        szkolenie safe pass, pomagamy w załatwieniu

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki - 24.34 EUR/h brutto + nadgodziny +150%;
-brutto na tydzień za 45-55h - €1156-1521

-dodatek mieszkaniowy 168 EUR netto /tydz
składki chorobowe i emerytalne
-wypłata co tydzień (lying week),

Możliwość pracy zmianowej
-zatrudnienie  u pracodawcy zagranicznego
-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
-pomagamy w założeniu konta bankowego, otrzymaniu numerów ewidencyjnych,
-opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy.

przez formularz na stronie

Początek formularza

Dół formularza