• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: Link2europe
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 774414502
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla naszego klienta - najszybciej rozwijającej się Irlandzkiej firmy oferującej usługi aranżacji i renowacji wnętrz w hotelach, przemyśle spożywczym, branży rekreacyjnej oraz sektorze biurowym pod indywidualne zamówienia w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie poszukujemy pracowników na stanowisko:

STOLARZ - wykończenia wnętrz

Miejsce pracy: Irlandia, Dublin i okolice

Opis stanowiska:

praca na projekcie, układanie podłóg, montaż paneli ściennych, stolarki otworowej, dekoracyjnych elementów sufitów, montaż mebli do kuchni komercyjnych, barów oraz innych mebli na zamówienie

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako pracownik wykańczania wnętrz/stolarz

  • preferowane doświadczenie w następujących obszarach: lokale luksusowe, bary, restauracje, hotele i przedsiębiorstwa handlowe

  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację w pracy

  • zręczność manualna

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • własne narzędzia pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • nr PPS (gotowość do jego wyrobienia)

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą zagranicznym

  • stawkę:14- 16 € netto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę

  • płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe ubezpieczenie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:

+48 786 865 597, +48 515 233 504