SOUS CHEF IRLANDIA OD 19€/H, ZAPEWNIONE MIESZKANIE!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 38 000 EUR/rok
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Dla irlandzkich hoteli i restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:


SOUS CHEF


Oferta:
wynagrodzenie od 38.000€ rocznie +
praca na cały etat + nadgodziny
zapewnione zakwaterowanie na miejscu w pokoju 1os z WiFi (50-80€/tygodniowo)
prestiżowe lokalizacje w większych miastach: Dublin, Cork, Galway

Oczekiwania:
min. 4 lata+ doświadczenia w międzynarodowej kuchni
mile widziane wykształcenie gastronomiczne
min. komunikatywna znajomość angielskiego
doświadczenie w zarządzaniu i szkoleniu zespołu, ustalaniu grafiku, negocjacjach z dostawcami
umiejętność współpracy z zespołem i pozostałymi pracownikami restauracji


Zapraszamy do kontaktu i przesłania CV!

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.amplihr.pl (Polityka Prywatności). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."