• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 610-710 EUR/tydzień
  • Firma: CE DRIVER
  • Kontakt: Maria Kaszowska
  • Telefon: 784310100
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Maigh Cuilinn
  • Państwo: Irlandia
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - kontenery morskie - Hrabstwo Mayo - Irlandia

System zjazdowy: bez systemu,
Rodzaj naczepy: firanka, platforma, kontenery morskie, wywrotka, cysterna
Wynagrodzenie: min. 610 - 710 € netto tygodniowo
Miejsce pracy: Mayo, Irlandia

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie zestawu z kontenerami morskimi lub z różnymi naczepami, w zależności od posiadanych uprawnień,
  • przewóz kontenerów morskich w trasach po Irlandii

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca od poniedziałku do piątku, bez systemu zjazdowego,
  • praca na zmiany, w trasach dziennych i nocnych,
  • możliwość przydzielenia różnych naczep i tras międzynarodowych,
  • pełne zaplecze socjalne dostępne przy bazie firmy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w cenach 60-100 € tygodniowo,
  • legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,
  • odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie na początek zatrudnienia: 105 € brutto dniówka + dieta 33 € netto,
  • 24 € netto za każdą noc spędzoną poza bazą firmy,
  • dodatek za pracę z cysternami 15 € brutto,
  • dodatek za wykonanie trasy do Dublina 50 € brutto,
  • dodatek za uprawnienia AR na cysterny 30 € brutto,
  • miesięczne premie w oparciu o wyniki z jazdy, szkolenia i inne wytyczne,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, CPC lub karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w trasach po Irlandii,
  • uprawnienia ADR rozszerzone

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 784 310 100 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie https://www.cedriver.pl/