OPERATOR CNC / TOKARZ CNC / PROGRAMISTA CNC - IRLANDIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
  • Kontakt: Katarzyna Makieła
  • Telefon: 326700280
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Irlandii  kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC

Miejsce pracy: Shannon, Irlandia
Nr referencyjny: CNC-IR/0120/JE

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie tokarek CNC (HARDINGE, MORI SEIKI);
  • produkcja części dla przemysłu samochodowego, lotniczego, medycznego;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 30.000 - 35.000 EUR/rocznie
  • zapewnione zakwaterowania, opłacane przez pracownika;
  • nadgodziny 150%;
  • dodatki na zmiany;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania tokarek CNC ze sterowaniem FANUC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: [email protected]

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577