MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lekarz
Miejscem pracy są

1. irlandzkie placówki zdrowia min. w Dublinie
2. brytyjskie placówki zdrowia min. w Londynie

Lekarz w angielskich i Irlandzkich placówkach zdrowia (różne specjalizacje min. Ginekolog - położnik, Lekarz rodzinny, Chirurg, Pediatra, Anastezjolog, Lekarz medycyna ratunkowej, Gastroenterolog, Hematolog, Onkolog, Patolog, Psychiatra, Radiolog)

Wysokie zarobki nawet 40 000 zł netto miesięcznie

Pomagamy zdobyć aytoryzację w Irlandzkiej lub Brytyjskiej izbie lekarskiej

-Możliwość pracy na zmiany tygodniowe
np. 1 tydzień pracy w miesiącu  jak i również pracy stałej.

Zapewniamy przelot, hotel, wyżywienia

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu  dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- doswiadczenie

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z linnymi lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności lekarskich

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy:  lub telefon